Середа, 08.05.2024, 07:41Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Категорії розділу

Форма входу

Годинник

Информер Часов

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Статистика 2

free counters

Статистика 3

Каталог webplus.info

Термо- спідометри

Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Ялиця
Широкий ареал поширення ялиці обумовлений її витривалістю і непримхливістю. Так, за деякими даними, ялиця здатна витримувати морози до мінус сімдесяти градусів. Дерево дуже невимогливо до грунту і рівня забрудненості довкілля. Добре росте навіть в центральних районах великих мегаполісів. Єдина важлива умова хорошого росту ялиці - високий рівень освітленості.
                                     
Деревина ялиці широко використовується в промисловості. З неї изготавливаят віконні і дверні рами, товарну тару, частини дерев'яних збірних будинків, дерев'яні палі, опори, меблі.

Однією з цінних властивостей деяких видів ялиці є їх придатність для виробництва біопалива - етанолу, речовини, здатної замінити такі види палива як дизпаливо, бензин і т.д.

З ялиці отримують каніфоль, скипидар, камфару і ефірні масла, які широко використовуються як допоміжний засіб для лікування багатьох захворювань.

Так, ялицеве масло використовується при лікуванні ревматізму, артритів, різних захворювань суглобів, профілактики і лікування респіраторних вірусних інфекцій, бронхітів, грипу, запалення легенів. Також масло використовується для лікування деяких серцевих захворювань (строго під контролем лікаря).

Масло ялиці використовується для проведення масажів. При цьому воно дуже ефективно усуває м'язові і суглобові болі. Крім того, аромат ялиці чинить збадьорюючу дію на психіку, що робить його ефективним засобом для виведення з депресії.

Протипоказаннями до лікування ялицевим маслом є схильність до судом і епілептичні припадки.

Для здорової людини широкий спектр профілактичної дії аромату ялицевого масла робить незамінним його застосування як інгаляції, у тому числі і під час банних процедур.

У парній аромат ялиці відмінно поєднується з усіма цитрусовими, миртом, евкаліптом і м'ятою.
Категорія: Мої статті | Додав: af (21.05.2012)
Переглядів: 630 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024 | Безкоштовний хостинг uCoz